Я відвідував Офтальмологічний центр ВІЗІУМ на Троєщині і залишився дуже задоволений. Лікар Ющенко Владислав Анатолійович провів детальний огляд і відповів на всі мої запитання. Атмосфера в клініці була приємною, а персонал дуже ввічливим. Рекомендую всім, хто потребує допомоги!
У клініці ВІЗІУМ я отримав якісне обслуговування. Лікар Назаренко Ольга Валеріївна уважно вислухала всі мої скарги і надала корисні рекомендації. Дуже вдячний за професіоналізм!
Візит до клініки пройшов добре, все сподобалось. Персонал на ресепшені був привітний, а лікарі досвідчені. Я отримав все, що мені потрібно, і залишився задоволений обслуговуванням.
Я відвідала клініку VIVA на Шулявці і була приємно вражена професіоналізмом лікаря Євтушенка Олега Віталійовича. Він уважно вислухав мене, дав корисні рекомендації та роз'яснив всі нюанси лікування. Атмосфера в клініці дуже комфортна, персонал ввічливий і привітний. Рекомендую всім!
В клініці VIVA все чудово! Прийом пройшов швидко, а лікар, Кожукало Анастасія В'ячеславівна, виявилась справжнім професіоналом. Я отримала всі необхідні рекомендації і відчула, що моя проблема була вислухана. Дякую!
Враження від клініки змішане. Хоча лікарка Скуратович Ольга Антонівна була компетентною, обслуговування на рецепції залишало бажати кращого. Чек довелося просити, а персонал не завжди був привітним. Сподіваюсь, що це одиничний випадок.
Нещодавно відвідала клініку VIVA на Троєщині і залишилася дуже задоволена. Консультація з лікарем кардіологом Євтушенком Олегом Віталійовичем пройшла на високому рівні: лікар був уважним, професійним і доброзичливим. Атмосфера в клініці затишна, персонал привітний. Обов'язково звернуся знову!
Клініка справила приємне враження. Лікар був компетентний, а обслуговування на досить високому рівні. Рекомендую!
Клініка VIVA на Троєщині залишила змішані враження. Загалом, обслуговування було прийнятним, але під час рентгену виникли труднощі з очікуванням результатів. Лікар, з яким я консультувалася, був чудовим, проте адміністратори не завжди реагували ввічливо. Це викликало невдоволення.
Клініка VIVA на Либідській справила на мене позитивне враження. Лікар Макій Олександр Миколайович дуже уважний та професійний, я отримала всі необхідні рекомендації з першого прийому. Атмосфера в клініці була комфортною, а персонал на рецепції привітний. Єдине, що трохи засмутило — старе обладнання, але в цілому я дуже задоволена візитом.
Дякую клініці VIVA! Прийом пройшов гладко, лікар був уважним і дбайливим. Всі питання були вирішені, а обслуговування на висоті. Рекомендую!
Клініка, на жаль, не виправдала моїх очікувань. Персонал на рецепції був не дуже привітним, а умови для лікаря виглядали незручно. Під час прийому я відчувала дискомфорт. Можливо, варто звернути увагу на модернізацію обладнання та покращення сервісу.
Вчора відвідала клініку VIVA на Виноградарі і залишилася дуже задоволена. Персонал привітний, а лікар Нестеренко Тетяна Сергіївна провела детальне обстеження і відповіла на всі мої запитання. Єдине, що трохи засмутило, це тіснота в кабінетах. Однак загалом враження позитивне, рекомендую!
Клініка дуже сподобалася. Все було чисто, а лікар Юдін Олег Іванович професійно підійшов до моєї проблеми. Обслуговування на високому рівні, дякую!
Зверталася до клініки VIVA декілька разів і в цілому задоволена. Але під час останнього візиту довелося досить довго чекати прийому, що трохи розчарувало. Сподіваюся, що в майбутньому випадки затримок не повторяться. Персонал ввічливий, але є над чим працювати.
Задоволена своїм візитом до клініки VIVA на Подолі. Атмосфера була дружньою, лікар Середнякова Юлія Вікторівна справила на мене враження своєю професійністю та сучасним підходом. Все пройшло без затримок, я отримала всю необхідну інформацію. Обов'язково звернуся ще раз!
Клініка VIVA дійсно залишила приємне враження. Чистота приміщень та ввічливість адміністративного персоналу заслуговують на похвалу. Проте, варто покращити організацію роботи, адже у нас виникли деякі непорозуміння з лікарем під час виклику. Сподіваюся, що це буде враховано в майбутньому.
Клініка нормальна, але є нюанси. Лікар був компетентний, але атмосфера на прийомі була напружена через запізнення. Обслуговування на рецепції на висоті, але хочеться більшої уважності з боку лікарів. В цілому, я залишився задоволеним, але є над чим працювати.
В клініці VIVA на Борщагівці я отримав консультацію у лікаря-невролога Кірсанової Неллі Іванівни. Вона виявилася дуже уважною та професійною, відповіла на всі мої запитання та призначила ефективне лікування. Я відчуваю значне поліпшення, дякую за чудовий сервіс!
Приємна атмосфера і ввічливий персонал, особливо адміністратори на рецепції. Лікар Прудніков Олексій Борисович зробив все, щоб я відчув себе комфортно під час візиту. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісне медичне обслуговування.