Відвідала клініку МастерМед на вулиці Харківських дивізій і залишилася дуже задоволена обслуговуванням. Лікарі уважні та професійні, атмосфера в клініці затишна. Єдине, що мене трохи засмутило - це ціни на рентген, які виявилися вищими, ніж я очікувала. Але загалом, я планую повернутися на повторний прийом.
Наталія М.08.05.2026
★★★★★
Клініка супер! Все швидко, без черг, лікарі ввічливі. Рекомендую!