Відвідувала клініку МастерМед і залишилася дуже задоволена! Лікарі, які мене приймали - Николина Евгения Павловна та Денис Борисович, справжні професіонали своєї справи. Вони уважно вислухали мої скарги, провели детальне обстеження і дали чіткі рекомендації. Атмосфера в клініці також приємна і затишна, що допомогло мені почуватися комфортно під час візиту.
Олег С.08.05.2026
★★★★☆
Чудова клініка! Лікарі дуже привітні і кваліфіковані. Я відвідував Дениса Борисовича і залишився задоволений обслуговуванням.