Клініка ГлемСмайл просто вражає! Тут завжди чисто, а персонал надзвичайно привітний і доброзичливий. Я відвідала цю клініку для професійної чистки зубів, і лікарі були дуже уважними, пояснюючи кожен етап процедури. Відчувала себе комфортно і впевнено, рекомендую всім!
Іван П.08.05.2026
★★★★☆
Дуже задоволений обслуговуванням у ГлемСмайл. Чистота в клініці на високому рівні, а лікарі завжди готові допомогти та відповісти на запитання. Обов'язково повернусь!