В медичному центрі Галсі я почувалася, як у другому домі. Персонал дуже доброзичливий, а обстановка створює атмосферу спокою і затишку. Рекомендую всім, хто шукає комфорт та професіоналізм!
Олена К.08.05.2026
★★★★☆
Чудова клініка! Тут завжди чисто і затишно, а дівчата на рецепції дуже ввічливі та уважні. Єдине, що могло б бути краще - це швидкість обслуговування, але загалом я задоволена.