★★★★★
Відвідав приватний кабінет Чернеги В. В. у Школі гармонії і залишився дуже задоволений. Атмосфера була спокійною, а лікар професійним і уважним. Рекомендую всім, хто шукає якісний медичний сервіс!
★★★★☆
Кабінет виглядає сучасно і затишно. Лікар Чернега В. В. справив враження компетентного фахівця, але я б хотів, щоб консультація була трохи більш детальною. В цілому, досвід позитивний.