Клініка Олімпія справила на мене дуже позитивне враження. Усе чисто, а персонал на рецепції ввічливий і уважний. Мені сподобався інтер'єр: картини художників на стінах створюють затишну атмосферу. Я швидко потрапила на прийом, і лікар був професійним та обізнаним.
Людмила Р.08.05.2026
★★★★☆
В Олімпії дуже приємна обстановка, відчувається, що тут дбають про комфорт пацієнтів. Час очікування на прийом був мінімальним, а лікарі уважні. Мені сподобалося, що у всіх медпрацівників були перчатки, це викликало довіру. Рекомендую цю клініку всім, хто шукає якісну медичну допомогу.