Враження від клініки Орто Спас Дентал залишилося дуже позитивним. Персонал привітний, все швидко пояснили, а чистота в приміщенні радує око. Обов'язково звернуся ще раз!
Павло О.08.05.2026
★★★★☆
Клініка сподобалася, в цілому все пройшло добре. Чисто, комфортно, а обслуговування на високому рівні. Маю намір повернутися для подальших процедур.