Я вражена високим професіоналізмом лікарів у клініці Андроцентр. Дінець Тетяна Петрівна уважно вислухала всі мої скарги та надала чіткі рекомендації. Відчувала себе комфортно протягом всього візиту. Рекомендую всім!
Олег С.08.05.2026
★★★★☆
Клініка залишила у мене позитивні враження. Персонал ввічливий, а лікарі надають якісні консультації. Єдине, що трохи засмутило — затримка на прийомі, але в цілому я задоволена.
Антон Ф.08.05.2026
★★★★★
Мій візит до Андроцентру був дуже приємним. Лікар Гудзенко Андрій Вікторович детально пояснив всі аспекти лікування, а дівчата на ресепшен завжди усміхнені. Я обов'язково повернуся знову!