В Академії-Грація мені дуже сподобалося! Персонал привітний, а лікування було ефективним. Хоча клініка має деякі недоліки в організації роботи, я все ж отримав позитивний досвід та покращення своєї постави.
Іванна П.08.05.2026
★★☆☆☆
На жаль, враження від відвідування Академії-Грація не зовсім позитивні. Клініка виглядає застарілою, а організація роботи залишає бажати кращого. Дуже сподіваюся, що вони зможуть покращити ці аспекти, адже потенціал є.