Відвідала стоматологічну клініку Овчара і залишилася дуже задоволена. Обслуговування на високому рівні, все було вчасно, а атмосфера просто приємна. Рекомендую всім, хто шукає комфорт і професіоналізм!
Олена К.08.05.2026
★★★★☆
Клініка Овчара справила на мене позитивне враження. Лікарі ввічливі, лікування проводять швидко і безболісно. Єдине, що хотілося б, щоб більше уваги приділяли детальному поясненню процедури.