Враження від клініки Марусич просто чудові! Персонал дуже ввічливий і уважний, завжди готовий допомогти. Хоча довелося трохи почекати, це абсолютно не зіпсувало враження. Рекомендую всім!
Андрій Б.08.05.2026
★★★★☆
Клініка справила на мене позитивне враження. Люди тут дійсно дружні, і я відчув себе комфортно. Єдине, що хотілося б покращити — це кількість стільців у холі, адже їх недостатньо. Загалом, я задоволений обслуговуванням!