Дякую команді ArtDiet за професійний підхід! Всі питання були розглянуті, а рекомендації дійсно працюють. Єдине, що хотілося б покращити - наявність терміналу для оплати карткою, адже це дуже зручно.
Олег С.08.05.2026
★★★★★
Я в захваті від сервісу в Дієтологічному центрі ArtDiet! Все пройшло на високому рівні, а консультація була дуже інформативною. Обов'язково повернуся ще раз для подальших порад.