Відвідала відділення отоларингології і залишилася дуже задоволена! Лікар Савецка дійсно професіонал своєї справи, уважно вислухала мої скарги та запропонувала оптимальний план лікування. Обслуговування було на високому рівні, дякую всім працівникам за доброзичливість!
Станіслав К.08.05.2026
★★★★☆
Консультація в клініці пройшла швидко і без черг. Особливо вдячна дівчатам на рецепції, які провели до кабінету лікаря. Єдине, що здалося дорогуватим, це певні аналізи, але загалом я залишилася задоволена.
Іван П.08.05.2026
★★★★★
Я вражена якістю обслуговування в цій клініці! За невелику плату отримала детальну консультацію та якісне ультразвукове обстеження. Все пройшло швидко, і лікар витратила на мене достатньо часу. Рекомендую!