Враження від клініки просто чудові! Лікарі справжні професіонали, які не тільки добре знають свою справу, але й вміють підтримати пацієнта в складні моменти. Обслуговування на високому рівні, і я відчула, що про мене дбають.
Валентина Р.08.05.2026
★★★★☆
Клініка залишила позитивне враження. Прийом був організований швидко, і лікар уважно вислухав мої скарги. Єдине, що можливо, варто було б покращити - це час очікування в коридорах, але загалом все було добре.