Клініка Натівіта справила на мене позитивне враження. Приємно здивувала чистота та порядок у приміщеннях. Персонал привітний, прийом був без затримок, все зробили швидко і якісно.
Валентина Р.08.05.2026
★★★☆☆
Загалом, досвід в клініці був непоганим. Проте, не зовсім задоволений комунікацією з боку медичного персоналу. Обіцяли надіслати результати аналізів, але цього так і не сталося. Сподіваюся, що в майбутньому це покращиться.