Клініка Стаміл вразила мене своїм сервісом та увагою до деталей. Я не очікувала, що приймуть так швидко, і це дійсно підняло мені настрій. Рекомендую всім, хто шукає якісну стоматологічну допомогу!
Галина Т.08.05.2026
★★★★☆
Візит до клініки пройшов доволі добре, але були деякі недоліки. Наприклад, мені довелося трохи почекати свого прийому, хоч в цілому все було організовано на високому рівні. Сподобалося, що лікар зосередився на кожному зубі і дав рекомендації.
Микола Л.08.05.2026
★★★☆☆
Клініка Стаміл має свій шарм, проте важко знайти. Обладнання виглядає дещо застарілим, але спеціалісти виконують свою роботу добре. Сподіваюся, що організація роботи рецепції покращиться в майбутньому.