Мені дуже сподобалася клініка Нью-лайф! Персонал ввічливий і доброзичливий, а лікарі професіонали своєї справи. Я отримала всі необхідні консультації, а також детальні відповіді на всі свої запитання. Однозначно рекомендую!
Тетяна К.08.05.2026
★★★☆☆
Клініка досить хороша, але є деякі недоліки. На рецепції відчувається невеликий хаос, а часом доводиться чекати більше, ніж планувалося. Лікар, до якого я потрапила, був дуже уважним, але процес реєстрації потребує покращення.
Василь Т.08.05.2026
★★★★☆
Загалом, я залишилася задоволена візитом до клініки, хоча й були моменти, які викликали незручність. Наприклад, чекала прийому більше 30 хвилин, а також було дещо незрозуміло з оформленням документів. Але лікар, до якого я зверталася, був компетентний і привітний.