Звернувся до Інституту нейрохірургії ім. акад. Ромоданова і залишився дуже задоволений обслуговуванням. Мене швидко зустріли і провели на прийом до лікаря, який виявився справжнім професіоналом. Всі запитання були детально роз'яснені, а сам процес прийому пройшов без затримок.
Ганна Д.08.05.2026
★★★☆☆
Клініка в цілому непогана, але варто звернути увагу на організацію. Хоча лікарі дуже кваліфіковані, мені довелося досить довго шукати потрібний кабінет. Сподобалося, що все було вчасно, але комфорт у чергах залишає бажати кращого.
Валентина Р.08.05.2026
★★★★☆
Досвід у цій клініці був неоднозначним. З одного боку, лікарі дійсно знають свою справу, і я отримав якісну консультацію. Але організація роботи в клініці могла б бути кращою, адже ми витратили багато часу на пошуки потрібного фахівця.