Клініка Орто-МЕДИНА вразила своєю комфортною атмосферою та професіоналізмом лікарів. Я відвідую їх вже кілька років, і завжди залишаюся задоволений. Єдине, що мене трохи непокоїть — це відсутність заведених карток для пацієнтів, але загалом рекомендую!
Петро Б.08.05.2026
★★★☆☆
Враження від клініки змішані. Усі процедури проходять швидко і без зайвих затримок, але мені не сподобалося, що в одному кабінеті працюють кілька лікарів одночасно і обговорюють інших пацієнтів. Це створює відчуття недостатньої конфіденційності. У цілому, клініка непогана.