Клініка Естетика вразила мене своєю чистотою та організованістю. Персонал дуже привітний і уважний, всі мої запитання були швидко вирішені. Хоча заповнення документів зайняло деякий час, це не зменшило мого задоволення від візиту.
Юлія З.08.05.2026
★★★★★
Мені все сподобалось в клініці Естетика! Дуже тепло і затишно, а персонал справді піклується про пацієнтів. Неприємності з документами були, але це не завадило мені насолодитися приємною атмосферою та смачним чаєм, який запропонували.