Клініка виглядає чистою та охайною, що приємно вражає. Хоча було б непогано мати більше вказівників, адже в лабіринті коридорів важко зорієнтуватися. Загалом, я задоволена обслуговуванням і якістю медичних послуг.
Олексій П.08.05.2026
★★★☆☆
Досвід відвідування відділення ендокринології залишив позитивні враження. Персонал ввічливий, і черг практично не було. Проте, стан самої клініки потребує покращення, особливо у плані ремонту.
Сергій Г.08.05.2026
★★★★☆
Мені сподобалося, що в клініці не було черг, і я швидко потрапила на прийом. Однак, самі приміщення виглядають досить старими, що трохи псує загальне враження. В цілому, обслуговування на високому рівні.