Клініка Профімед справила на мене приємне враження. Персонал був дуже ввічливим, а обслуговування — швидким. Єдине, що мене трохи засмутило, це те, що важко знайти клініку, але загалом я залишилась задоволена.
Ростислав П.08.05.2026
★★★★★
Відвідування клініки було на високому рівні. Чистота і порядок, а також уважний персонал створили комфортну атмосферу. Лікар відповідав на всі мої питання, і я отримала те, що хотіла.
Марія С.08.05.2026
★★★☆☆
Не можу сказати, що я повністю задоволена. Хоча клініка виглядала акуратно, обслуговування залишало бажати кращого. Після консультації з лікарем в мене залишилось більше питань, ніж відповідей.