Клініка Біомед на Урлівській справила на мене дуже позитивне враження. Тут чисто, затишно, а персонал дуже привітний. Всі процедури пройшли швидко, але були б ще краще, якби результати аналізів надавали в друкованому вигляді. Загалом, рекомендую!
Іван П.08.05.2026
★★★★☆
Відвідала клініку і залишилася задоволена. Прийом був вчасно, лікар професійний і уважний. Atmosфера в клініці дуже комфортна, але є деякі моменти, які можна покращити, зокрема, було б зручно отримувати результати досліджень у паперовому вигляді. Але в цілому все сподобалося!
Василь Т.08.05.2026
★★★☆☆
Враження від Біомед на Урлівській дуже приємні! Тут спокійно і затишно, лікарі професіонали своєї справи. Мене зустріли ввічливо, все пояснили, але, на жаль, довелося витратити трохи часу, щоб розібратися з письмовими призначеннями лікаря. Сподіваюся, що в майбутньому це зміниться.