Вже не перший раз відвідую медичний центр "Біомед" на Троєщині, і знову залишився задоволений. Лікарі тут дійсно професіонали, а сервіс на високому рівні. Рекомендую всім, хто шукає якісну медичну допомогу.
Яна М.08.05.2026
★★★★☆
Дуже гарна клініка. Весь процес прийому пройшов швидко і комфортно, лікар приділив мені достатньо уваги. Єдине, хотілося б, щоб результати аналізів надсилали більш оперативно.
Надія Л.08.05.2026
★★★★☆
Сервіс в клініці "Біомед" мені сподобався, лікар був уважний і детально відповідав на всі мої запитання. Проте, приміщення було досить маленьким, і я відчувала себе трохи некомфортно через велику кількість людей.