Клініка в цілому справила позитивне враження. Всі процедури пройшли швидко і без затримок. Однак, адміністратори могли б бути трохи ввічливішими, щоб створити більш комфортну атмосферу.
Дмитро Я.08.05.2026
★★★★☆
Задоволена обслуговуванням у клініці. Лікар був уважним і чуйним, відчувала себе в надійних руках. Проте, часом доводиться чекати на прийом більше, ніж хотілося б.
Вікторія Т.08.05.2026
★★☆☆☆
На жаль, мій візит у клініку не виправдав очікувань. Персонал на рецепції був грубим і неохайним, що зіпсувало враження. Сподіваюся, що це лише одиничний випадок.