Клініка Здоров'я столиці має дуже привітний персонал, який завжди готовий допомогти. Проте, я не можу не відзначити, що мені довелося чекати свого прийому близько 20 хвилин. Це трохи завадило позитивному враженню, але в цілому я задоволений обслуговуванням.
Максим Г.08.05.2026
★★★☆☆
Загалом, клініка справила на мене хороше враження. Чистота в кабінетах на високому рівні, а лікар був досить уважним і професійним. Однак, розташування закладу не зовсім зручне, довелося довго шукати, поки знайшла входи до різних корпусів.
Марія С.08.05.2026
★★★★☆
Я була дуже задоволена своїм візитом до клініки. Обслуговування швидке, персонал ввічливий, а лікар виявився справжнім професіоналом. Єдиний недолік - мені довелося чекати прийому, хоча я була записана на конкретний час.