Відвідала Центр патології шийки матки і залишилася дуже задоволена. Лікар був професійним, уважно вислухав всі мої запитання і надав зрозумілі рекомендації. Процедури пройшли безболісно, обслуговування на вищому рівні, рекомендую всім!
Іванна П.08.05.2026
★★★★☆
Клініка справила на мене позитивне враження. Лікар був доброзичливим і ввічливим, але деякі моменти мені хотілося б, щоб пояснювали більш детально. Загалом, все пройшло добре, але є над чим працювати.