В клініці Імперіал мені сподобалося, як швидко і професійно працює весь колектив. Лікар уважно вислухав мої скарги, детально пояснив усі етапи лікування. Зуб більше не болить, і я вдячний за таку якісну допомогу!
Галина Т.08.05.2026
★★★★☆
Загалом, враження від клініки позитивне. Лікарі ввічливі та компетентні, але заповнення документів зайняло забагато часу, особливо коли у тебе болить зуб. Можливо, варто спростити цей процес, але самі послуги на високому рівні.
Артем Х.08.05.2026
★★★★☆
Я звернувся в Імперіал і залишився задоволений. Лікар дуже уважний, все чітко пояснив, а процедура пройшла безболісно. Але ціни могли б бути трохи нижчими, тому ставлю 4 зірки.