Клініка Валіхновського справила на мене дуже позитивне враження. Обслуговування на рецепції було швидким і ввічливим, а лікарі дійсно уважно ставляться до пацієнтів. Залишилася задоволена візитом і обов'язково повернуся знову.
Діана Ч.08.05.2026
★★★☆☆
Загалом, клініка непогана, але чекати прийому довелося близько півгодини. Лікар, до якого я потрапила, був дуже компетентним, але затримка трохи зіпсувала враження. Сподіваюся, в майбутньому організація часу покращиться.
Михайло Ж.08.05.2026
★★★★☆
Мені дуже сподобалося, як мене прийняли в клініці. Атмосфера затишна, а лікарі дійсно проявляють професіоналізм. Єдине, що варто покращити — це час очікування, але загалом я залишилася задоволена.