Я відвідала клініку Лабораторії Лік. Рьодгера вперше і залишилася дуже задоволена. Лікар Леонід Леонідович Пінський виявився справжнім професіоналом, уважно вислухав усі мої скарги та дав чіткі рекомендації. Єдине, що трохи підвело, це організація на рецепції - мені довелося очікувати на прийом трохи довше, ніж очікувалося, але загалом враження позитивне.
Іван П.08.05.2026
★★★☆☆
Клініка дуже затишна і чиста. Персонал привітний, але в процесі запису на прийом виникли деякі непорозуміння. В цілому, я залишилась задоволена відвідин.
Євген Р.08.05.2026
★★★★☆
Дуже рекомендую цю клініку! У них працюють професіонали своєї справи, зокрема лікар Черних Тамара Анатоліївна, яка завжди уважна та доброзичлива. Проте, на жаль, сервіси на рецепції потребують вдосконалення, адже мені довелося стояти в черзі, що трохи зіпсувало враження.