Моя перша консультація в клініці «Baby luck» пройшла на ура! Лікар Опанасенко Максим Валерійович був дуже уважним та професійним. Він детально пояснив всі рекомендації та відповів на всі мої запитання. Атмосфера в клініці приємна та затишна, а персонал привітний. Єдине, що трохи засмутило, це складнощі з навігацією, але загалом враження чудове.
Євген Р.08.05.2026
★★★★☆
Візит до клініки був приємним. Чистота та охайність вражають, а медперсонал дійсно дружній та уважний. Все пройшло вчасно, і я отримала всі необхідні консультації. Дякую за професіоналізм!
Надія Л.08.05.2026
★★★☆☆
Клініка «Baby luck» сподобалася, але є кілька моментів, які варто покращити. Якість обслуговування дуже висока, лікарі професіонали, але мені було некомфортно через відсутність кондиціонера. Також навігатор привів мене не туди, куди потрібно, тому довелося витратити час на пошуки. Загалом, враження позитивні, але сподіваюся на поліпшення.