В Інституті Клінічної Медицини на В. Гетьмана, 3 я отримала високоякісне медичне обслуговування. Лікар уважно вислухав усі мої скарги та детально пояснив всі етапи лікування. Персонал на ресепшен дуже ввічливий і завжди готовий допомогти. Я щиро рекомендую цю клініку всім, хто шукає надійного лікаря.
Станіслав К.08.05.2026
★★★★☆
Сподобалась клініка, все пройшло швидко і без затримок. Медичний персонал доброзичливий, а атмосфера дуже комфортна. Дякую за професіоналізм!
Катерина М.08.05.2026
★★★★☆
Клініка вражає своєю чистотою та акуратністю. Я отримала швидкий прийом і змогла зробити всі необхідні аналізи в одному місці. Проте, варто звернути увагу на оновлення інтер'єру, адже деякі елементи виглядають застарілими. Загалом, враження позитивні, дякую за сервіс!