В Інституті планування родини я отримала чудову допомогу. Лікар Каграманян Арміне Людвіковна була дуже уважною і професійною, відповіла на всі мої запитання. Єдине, що трохи розчарувало — це очікування, довелося чекати на прийом більше години, хоча запис була на певний час. Загалом, я залишилася задоволена обслуговуванням.
Оксана Ш.08.05.2026
★★★★★
Клініка справила на мене дуже позитивне враження. Персонал ввічливий, а умови — комфортні. Дякую всім, хто мене обслуговував.
Поліна С.08.05.2026
★★★☆☆
Досвід у клініці був приємним, але було декілька нюансів. По-перше, незрозуміло, як знайти клініку серед інших корпусів. По-друге, час очікування іноді затягується, хоча лікарі дійсно професійні і доброзичливі.