Після візиту до медичного центру Олега Колібаби я залишилася дуже задоволеною. Лікар був уважним і професійним, що дало мені змогу відчути себе комфортно під час консультації. Атмосфера в клініці приємна, а персонал ввічливий. Єдине, що трохи засмутило – довелося почекати 15 хвилин після призначеного часу, але в цілому все було чудово.
Василь Т.08.05.2026
★★★★★
Клініка справила позитивне враження. Чистота, спокій і ввічливий персонал – це те, що запам'яталося найбільше. Рекомендую!
Павло О.08.05.2026
★★★☆☆
Загалом візит був вдалим, але я була здивована, що додаткові процедури не були попереджені за додаткову вартість. Також, черги на рецепції могли бути організовані краще. Проте лікар провела огляд якісно і пояснила всі нюанси.