★★★★★
Відвідала Центр естетичної косметології Ольги Шевчук і залишилася в захваті! Атмосфера дуже затишна, а персонал привітний і професійний. Лікарі уважно вислухали всі мої побажання та надали детальні консультації. Єдине, з чим виникли труднощі, так це з пошуком клініки, але це не зіпсувало враження від візиту. Рекомендую всім, хто шукає якісну косметологію!
★★★★☆
Чудова клініка! Лікарі дійсно знають свою справу, зробили мені процедуру безболісно та швидко. Трохи важко було знайти, але врешті-решт все вдалося. Загалом, я задоволена результатом!