Клініка Риторика на Університеті залишила у мене виключно позитивні враження. Ми відвідали логопеда, і я була вражена його професіоналізмом та індивідуальним підходом до дитини. Атмосфера в клініці дуже приємна і затишна, але, на жаль, в кімнатах було трохи холодно. Загалом, я планую продовжувати відвідування, адже це важливий етап у розвитку мого малюка.
Іванна П.08.05.2026
★★★★★
Дуже вдячні клініці Риторика! Тут працюють уважні та ввічливі спеціалісти, які дійсно допомагають. Чудова обстановка, є навіть зручна зміна взуття. Досить задоволені результатами, і будемо продовжувати заняття.
Василь Т.08.05.2026
★★★☆☆
Клініка непогана, але спочатку важко було знайти, оскільки немає вивіски. Проте, коли ми вже потрапили всередину, все сподобалося: доброзичливий персонал і комфортна атмосфера. В цілому, я задоволений, але є маленький мінус - в приміщенні було трохи холодно.