Стоматологічний кабінет Ковтуненко вразив мене своєю атмосферою. Тут завжди чисто і світло, що робить перебування комфортним. Лікарі дуже уважні та професійні, а весь процес лікування проходить без стресу. Єдине, що трохи заважає, так це висока температура в приміщенні, але це не знижує загального позитивного враження.
Вікторія Т.08.05.2026
★★★★★
Клініка дуже приємна і затишна. Я відчув себе комфортно під час візиту. Але було досить спекотно, хотілося б, щоб температура була нижчою. Загалом, рекомендую!