Я відвідав офтальмологічний кабінет Люксоптика і залишився дуже задоволений обслуговуванням. Лікар був уважним і професійним, а всі процедури пройшли швидко та безболісно. Рекомендую всім, хто потребує допомоги в лікуванні зору!
Михайло Ж.08.05.2026
★★★★☆
Досвід в Люксоптиці був приємним, хоча й не без нюансів. Персонал привітний, але довелося трохи почекати на прийом. Загалом, я вдячний за якісну консультацію і буду радити цю клініку знайомим.