Відвідав клініку Панакея і залишився дуже задоволений. Обслуговування було оперативним, не довелося довго чекати, а лікарі були уважні та професійні. Рекомендую!
Юлія З.08.05.2026
★★★★☆
Клініка Панакея вразила своїм рівнем сервісу. Все пройшло швидко і без проблем, але хотілося б більш детальної консультації. Загалом, позитивний досвід.